ALBIN AMELIN. litografi, signerad.

253305. ALBIN AMELIN. litografi, signerad.

Ca 35,5 x 45,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad, smärre veck.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35,5 x 45,5 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 483