ERNST NORLIND. Storkar, olja på pannå, signerad E N.

253276. ERNST NORLIND. Storkar, olja på pannå, signerad E N.

40x45 cm.

Ernst Norlind (1877–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

40x45 cm.

Ernst Norlind (1877–1952)

Antal besök: 928