SKÄNK, nyrenässans, 1800-talets slut.

253268. SKÄNK, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 132, bredd 60, höjd ca 200 cm.

Slitage, lösa lister, färgsläpp, 1 beslag saknas, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616