VÄGGKONSOLER, ett par, 1900-tal.

253257. VÄGGKONSOLER, ett par, 1900-tal.

Porslin och metall, höjd 22, bredd 21,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 784