SAMEKNIV, monogramsignerad TP.

253245. SAMEKNIV, monogramsignerad TP.

Ben och läder. Ristad dekor av bl.a ren. Total längd ca 21 cm.

Slida med senare fästöggla. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 579