TIDNINGS-/VEDKORG, signerad samt daterad 1968.

253160. TIDNINGS-/VEDKORG, signerad samt daterad 1968.

Längd 48, bredd 31, höjd 46 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 890