KARMSTOL, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

253108. KARMSTOL, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 82, sitthöjd 47.

Bruksslitage, smärre repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 82, sitthöjd 47.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 832