INDUSTRILAMPA och EMALJSKYLT, 1900-tal.

25308. INDUSTRILAMPA och EMALJSKYLT, 1900-tal.

Emaljskylt märkt Helsingborgs galoscher.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 2 292