KARTA, General Charta öfver Jönkiöpings Lähn, 1800-tal.

253085. KARTA, General Charta öfver Jönkiöpings Lähn, 1800-tal.

48 x 68,5 cm.

Ej examinerad ur ram, smuts samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 68,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 558