LJUSKRONA, Reijmyre Belysning, 1900-talets andra hälft.

253065. LJUSKRONA, Reijmyre Belysning, 1900-talets andra hälft.

Sju ljusarmar. Höjd ca 80 cm.

Bruksslitage, böjda spröt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sju ljusarmar. Höjd ca 80 cm.

Bruksslitage, böjda spröt.

Antal besök: 863