VAS och RÖKELSEKAR, metall, orientaliska.

253053. VAS och RÖKELSEKAR, metall, orientaliska.

Höjd 25,5 resp 17,5 cm.

Slitage och repor, märken, fot med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 resp 17,5 cm.

Antal besök: 594