SLAGBORD i trä, barockstil, 1900-talets andra hälft.

253037. SLAGBORD i trä, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Utfällbart slagbord i bonat trä med två lådor i sargen. Kopplad benställning.
Höjd 75 cm.
Bredd 90 cm.
Längd 44 cm.
Total längd 168 cm. (64+40+64).

Märken, ringar, repor.
Omfattande bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm.
Bredd 90 cm.
Längd 44 cm.

Märken, ringar, repor.
Omfattande bruksslitage.

Antal besök: 799