LJUPCO KOCOVSKI. Skål, Orrefors, signerad.

253013. LJUPCO KOCOVSKI. Skål, Orrefors, signerad.

Signerad L. Kocovksi 2006 Sweden 3/40. Höjd 15, diameter 24 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 291