KLÄNNINGAR 4 st, BLUSAR 3 st, KAVAJER 3 st samt KJOL bla Ripa Modell och Rydholms.

252997. KLÄNNINGAR 4 st, BLUSAR 3 st, KAVAJER 3 st samt KJOL bla Ripa Modell och Rydholms.

Bla Oscar of Sweden, Höffner Jeunesse, Jennifer Collection och Shelana
I varierande storlekar.

Slitage, fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I varierande storlekar.

Slitage, fläckar och skador.

Antal besök: 1 668