BORDSLAMPA, Kronobergs belysning, 1960-tal.

252996. BORDSLAMPA, Kronobergs belysning, 1960-tal.

Höjd 48 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Åldersslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 2 231