SLAGBORD, 1950-tal.

SLAGBORD, 1950-tal.
252988. SLAGBORD, 1950-tal.

Längd 35 cm ihopfällt, totallängd 143 cm. Bredd 70 cm. Höjd 72 cm. 2 lådor undertill. En låda stämplad "Svensk Fur".

Åldersslitage. Några repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!
252988. SLAGBORD, 1950-tal.

Antal besök: 737