KOPP MED FAT, silver, Henri Gabert, Frankrike, 1882 - 1901.

252888. KOPP MED FAT, silver, Henri Gabert, Frankrike, 1882 - 1901.

Kopp diameter ca 6, höjd ca 5,5, fatets diameter 11,5 cm.

Vikt 128 gram.

Bruksslitage, mindre bucklor, koppens fot något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 128 gram.

Antal besök: 1 413