SMYCKEN, delvis silver, 1900/2000-tal.

252840. SMYCKEN, delvis silver, 1900/2000-tal.

2 halsband, bijouteri, Monet, längd ca 50 - 61,5 cm.
Halskedja med hänge, bijouteri, Snö of Sweden, kedja längd ca 43 cm.
2 broscher, silver, stämplade GK Stockholm, längd ca 4,5 - 5 cm.
Armband, silver, märkt Hoity Toity.
3 armband, silver, längd ca 17 - 19,5 cm.
Ring, förgyllt silver, storlek ca 15,5.
Hänge i form av kors, silver, höjd ca 6 cm.

Slitage, skador. Enstaka lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 729