OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visby ringmur", olja på duk, signerad.

252807. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visby ringmur", olja på duk, signerad.

45 x 132 cm.

Litet hål, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 132 cm.

Litet hål, veck.

Antal besök: 1 851