HERBERT GENTRY. Olja på duk.

HERBERT GENTRY. Olja på duk.
2527841. HERBERT GENTRY. Olja på duk.

Figurkomposition. Signerad a tergo. 61x50 cm.

Mindre ytslitage.

Herbert Gentry (1919–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besök: 916