TABURETT/PIANOPALL, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

252754. TABURETT/PIANOPALL, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Längd 66 bredd 36 höjd 53.

Slitage och fläckar, löst kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 66 bredd 36 höjd 53.

Antal besök: 499