Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
SAMLARTALLRIKAR, porslin, Hagalund, Gustavsberg 1970-tal.
252712. SAMLARTALLRIKAR, porslin, Hagalund, Gustavsberg 1970-tal.
Diameter ca 21,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 21,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
7 849