KRÅKA, samt GÖK, 18/1900-tal.

KRÅKA, samt GÖK, 18/1900-tal.
25270. KRÅKA, samt GÖK, 18/1900-tal.

Monterade på träsockel. Höjd 28 respektive 27 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 167