SOLGLASÖGON, 2 st, plast, 1970-tal. Frankrike.

252681. SOLGLASÖGON, 2 st, plast, 1970-tal. Frankrike.

Solglasögon i rosa plast. Märkta Depose France.
Solglasögon i guldfärgad plast. Märkta Nylon France.

Bruksskick.
Någon repa.
Rosa glasögon med lösa glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Någon repa.
Rosa glasögon med lösa glas.

Antal besök: 941