HANS RIPA. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Ripa.

252617. HANS RIPA. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Ripa.

33x41 cm
Hans Arvid Ripa 1912 - 2001.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x41 cm
Hans Arvid Ripa 1912 - 2001.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 925