AXEL OLSSON. "Kaffatorp", olja på duk, signerad.

252589. AXEL OLSSON. "Kaffatorp", olja på duk, signerad.

27x22 cm
Axel Bror Olsson 1919 - 2001.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x22 cm
Axel Bror Olsson 1919 - 2001.

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 6 882