SKEDFAT, 3 st, TALLRIK, FAT, 2 st, SKÅLAR, 2 st, TEKOPPAR, 2 st, samt PENSELVASER 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

252459. SKEDFAT, 3 st, TALLRIK, FAT, 2 st, SKÅLAR, 2 st, TEKOPPAR, 2 st, samt PENSELVASER 2 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Höjd 2 - 8 cm.

Sprickor, lagning, nagg, hårsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2 - 8 cm.

Antal besök: 759