ORTUPP OCH HÖNA, 18/1900-tal.

25245. ORTUPP OCH HÖNA, 18/1900-tal.

Monterade på träsocklar. Längd 43, höjd 36 cm respektive längd 29, höjd 29 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Stjärten på tuppen lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stjärten på tuppen lös.

Antal besök: 1 059