WILLEM DE MOOR. Vas, graal, Flygsfors, signerad och daterad 1940.

252431. WILLEM DE MOOR. Vas, graal, Flygsfors, signerad och daterad 1940.

signerad "Flygsfors W de M 40/132"
Höjd 14 cm
Bredd 16 cm.

Åldersslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm
Bredd 16 cm.

Antal besök: 2 264