DOCKOR 2 st varav en märkt Ginger samt diverse kläder Ginger.

252391. DOCKOR 2 st varav en märkt Ginger samt diverse kläder Ginger.

2 dockor, mörkhåring märkt Ginger.
Kläder delvis märkta Cosmopolitan Doll & Toy.

Slitage, kläder med smärre skador. Delar till utstyrsel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 277