EJDER, 18/1900-tal.

EJDER, 18/1900-tal.
25237. EJDER, 18/1900-tal.

Hona monterad på sockel av svartmålad stenmassa. Längd 40, höjd 29 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Gör en kostnadsfri värdering!
25237. EJDER, 18/1900-tal.

Antal besök: 974