FÅTÖLJ, skinn, Yngve Ekström för Skandiform.

252319. FÅTÖLJ, skinn, Yngve Ekström för Skandiform.

Fåtölj med stomme i björk, samt nackkudde, klädd i skinn
Ryggstödets höjd 106 cm
Fåtöljen är brännmärkt.

Stommen med repor samt slagmärken, klädsel med slitage
Nackkudde sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggstödets höjd 106 cm
Fåtöljen är brännmärkt.

Nackkudde sitter löst.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 583