TEVAGN, Yngve Ekström för Swedese, 1970-tal.

252318. TEVAGN, Yngve Ekström för Swedese, 1970-tal.

Tevagn/Bord i furu på hjul. Brännmärkt
Längd 60, bredd 55, höjd 55 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 731