RENFÄLL, 2 st, 1900-tal.

RENFÄLL, 2 st, 1900-tal.
252282. RENFÄLL, 2 st, 1900-tal.

Ca. 120x85 samt 145x75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 120x85 samt 145x75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 712