GITARR, Eko, akustisk, NOTSTÄLL, PARTI NOTER, 1900-tal.

252222. GITARR, Eko, akustisk, NOTSTÄLL, PARTI NOTER, 1900-tal.

Gitarr, 6-strängad, längd 98 cm. Parti noter, notböcker, diverse. Notställ, hopfällbart.

Slitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej genomgånget.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 114