NILS RAMHÖJ. "Motiv från Skaftö, Grundsund", olja på duk, signerad.

252210. NILS RAMHÖJ. "Motiv från Skaftö, Grundsund", olja på duk, signerad.

70 x 74 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 74 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 2 611