PICKNICKBORD, med 4 stolar, hopfällbart, 1970-tal.

252202. PICKNICKBORD, med 4 stolar, hopfällbart, 1970-tal.

Picknickbordets storlek hopfällt, längd 60, bredd 40, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage, rost samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 088