VATTENKARAFFER, glas, ett par, 1800-talets andra hälft.

252158. VATTENKARAFFER, glas, ett par, 1800-talets andra hälft.

Höjd 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 547