BORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

252142. BORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

runt med stenskiva, diameter 84 cm, höjd 74 cm.

Skiva något naggad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva något naggad, slitage.

Antal besök: 692