ERNFRID BOGSTEDT. Skulptur, brons, Skeppsgosse, signerad och daterad 1981.

252128. ERNFRID BOGSTEDT. Skulptur, brons, Skeppsgosse, signerad och daterad 1981.

Medföljer träsockel. Bredd: 26, Höjd med sockel: 49 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 3 243