MOCCASERVIS, 8 delar, Syco Keramik, 1900-talets mitt.

252084. MOCCASERVIS, 8 delar, Syco Keramik, 1900-talets mitt.

Delvis etikettmärkta.
6 st koppar med fat.
1 sockerskål
1 kaffekanna, höjd ca 21 cm
1 mjölkkanna.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis etikettmärkta.
6 st koppar med fat.
1 sockerskål
1 kaffekanna, höjd ca 21 cm
1 mjölkkanna.

Slitage.

Antal besök: 2 660