LÅDBIL i plåt, Hot rod, Instep, 1960/70-tal.

252083. LÅDBIL i plåt, Hot rod, Instep, 1960/70-tal.

Längd, ca 85 cm
Bredd, ca 37 cm
Höjd, som mest ca 50 cm.

Kraftigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, ca 85 cm
Bredd, ca 37 cm
Höjd, som mest ca 50 cm.

Kraftigt bruksslitage.

Antal besök: 3 311