VANDRINGSKÄPPAR, 5 stycken med olika emblem, 1930/1940-tal.

252054. VANDRINGSKÄPPAR, 5 stycken med olika emblem, 1930/1940-tal.

Längd ca 93 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 93 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 059