SKÄNK, nyrenässans, 1800-tal.

25204. SKÄNK, nyrenässans, 1800-tal.

Ådringsmålad furu. Överdel med spegel och hylla. Nyckel finns. Längd 125, bredd 56, höjd 181 cm.

Torrsprickor och slitage. Lås felar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 121