SOFFA "Samsas", Carl Malmsten, AB OH Sjögren, 1900-talets andra hälft.

252034. SOFFA "Samsas", Carl Malmsten, AB OH Sjögren, 1900-talets andra hälft.

Brickmärkt.
Längd ca. 185 cm.

Bruksslitage, obetydlig fläck. Band löst på ett ställe.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.
Längd ca. 185 cm.

Antal besök: 1 239