BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Limoges, Frankrike.

252022. BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Limoges, Frankrike.

Kinesiserande dekor, höjd inkl. skärm ca 61 cm.

Smärre slitage, skärmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 835