CARL ALEXANDER VON WINKLER. Olja på duk uppklistrad på papperspannå, 1800-talets senare hälft.

251881. CARL ALEXANDER VON WINKLER. Olja på duk uppklistrad på papperspannå, 1800-talets senare hälft.

Carl Alexander von Winkler 1860 - 1911.
Sommarlandskap vid sjö.

Krackeleringar, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sommarlandskap vid sjö.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 603