URNOR, 2 st, porslin, Tyskland, Bavaria Schumann Arzberg, 1900-talets senare hälft.

251828. URNOR, 2 st, porslin, Tyskland, Bavaria Schumann Arzberg, 1900-talets senare hälft.

Höjd 13 cm.
Totalhöjd 18 cm.
Märkta Bavaria Schumann Arzberg.
(4 delar inklusive lock).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Totalhöjd 18 cm.
(4 delar inklusive lock).

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 937