BORDSPENDYL, marmor samt brons, art deco-stil, 1900-tal, Frankrike.

251824. BORDSPENDYL, marmor samt brons, art deco-stil, 1900-tal, Frankrike.

Kvinna på klocka i marmor. Urverk saknas. Längd 32, bredd 10, höjd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 271