BRUNO EKSTRÖM. "Solsten", olja på duk, signerad.

251782. BRUNO EKSTRÖM. "Solsten", olja på duk, signerad.

60 x 60 cm.

Färgbortfall i övre högra hörnet. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 60 cm.

Antal besök: 2 996